Jak hledat práci přes pracovní portál

(sdílet tento článek)

Internetové pracovní portály

Jak správně vyhledat Vaši práci snů?!

Internetové pracovní portály jsou asi nejvyužívanějšími kanály pro získání přehledu o volných pracovních místech. Většina zaměstnavatelů na těchto portálech zveřejňuje své volné pozice a vyhledává vhodné kandidáty.

A jak takové pracovní portály vlastně fungují? Princip mají vesměs jednotný. Ale u nás na www.bohemiajobs.cz najdete i bonusy, které jinde nenajde. Společně se tedy teď podíváme na to, jak náš porál můžete nejlépe využít z pohledu uchazeče o zaměstnání, tedy vás.

Pokud se Vy = uchazeč rozhodnete u nás hledat práci, otevřete si jeho internetovou stránku www.bohemiajobs.cz, kde budete mít možnost vybrat ve vyhledavači Jaká lokalita Vás zajímá?- kraj nebo město, ve kterém práci hledáte. Zadejte např. celý kraj nebo konkrétní město, do které jste ochotni za prací dojíždět. Tím může vaše selekce skončit, dejte vyhledat a zobrazí se vám všechna aktuálně volná a dostupná pracovní místa. Předpokládáme, že už ale máte zvolený i obor, ve kterém práci hledáte, a proto zaklikněte váš výběr ve vyhledavači Jaká práce Vás zajímá? .

Jako první bonusový vyhledavač naleznete jen u nás Práce s nástupním bonusem. Pod touto kolonkou se Vám zobrazí všechny pracovní nabídky, které Vám při nástupu nabízejí peněžní odměnu za to, že začnete pracovat právě v této konkrétní společnosti na dané pozici.

A jako druhý bonusový vyhledavač, který u nás naleznete na titulní straně Práce s ubytováním. Pod tímto tlačítkem se nachází všechny pracovní nabídky, které Vám zajistí nejen práci, ale i ubytování v její blízskosti.

Dále Vám náš pracovní portál nabízí další možnost vyhledávání – Firmy (všechny pracovní nabídky dané firmy na jeden klik), Obory (třídění pracovních nabídek dle konkrétního oboru), Zkrácené úvazky (pracovní nabídky na méně než 40 hodin za týden).

Ještě se můžete rozhodnout při použití speciálního vyhledavače, zda hledáte práci pouze od přímého zaměstnavatele či personální agentury.

A jestli hledáte práci na hlavní pracovní poměr nebo brigádu a jaká minimální výše mzdy je pro Vás přijatelná.

Teď když už víte jak na to, najděte si snadněji Vaši práci snů!!! 

Klikněte na:

https://www.bohemiajobs.cz/

 


Najděte svou vysněnou práci již dnes

Prohlédnout nabídky