Moderní inzertní pracovní portál, postavený na zkušenostech

Jsme tým personalistů, kteří se již dvacet let specializují na nábor a výběr zaměstnanců v České republice. Na BohemiaJobs může inzerovat každý a práci může najít také každý.

Mgr. Barbora Kroupová
Mgr. Barbora Kroupová Zakladatelka portálu

K oboru lidských zdrojů jsem se dostala před dvaceti lety více méně náhodou. Z mé první brigády v pracovní agentuře se rychle stala „láska na celý život“. Prošla jsem si řadou pracovních pozic v zahraničních korporacích i lokálních českých firmách. Vedla jsem malé HR týmy i velké mezinárodní projekty. Praktické dovednosti jsem v mezičase podpořila i vysokoškolským studiem personálního managementu a nemalým počtem odborných kurzů a tréninků. Svět práce mě nikdy nepřestane fascinovat a těším se, jak mu budeme pomocí BohemiaJobs prospěšní.

Ing. Kristina Binědová
Ing. Kristina Binědová Zakladatelka portálu

Když jsem před 15ti lety držela v ruce čerstvý diplom z oboru ekonomie a bankovnictví, ani na chvíli by mě nenapadlo, že mě velmi záhy zláká úplně jiná profese. Krátce po škole jsem přijala nabídku na otevření pobočky personální agentury v našem regionu a od té doby jsem ve světě HR jako doma. V průběhu let jsem se seznámila s výběrem a náborem lidí od dělnických pozic po manažerské v agentuře i interním HR. Své zkušenosti nyní ráda využiji a pomůžu vám najít ty nejlepší zaměstnance.

Pomůžeme vám najít zaměstnance na lokálním trhu

usmívající se muž
usmívající se muž
usmívající se žena

Jsme rychlí, dynamičtí a flexibilní. K zákazníkům přistupujeme individuálně a na základě jejich rozmanitých požadavků naši nabídku neustále zdokonalujeme.

Inzerujte na zkoušku zdarma a najděte nové zaměstnance

Vytvořit účet

Pro všechny nově registrované uživatele 1 inzerát práce nebo neomezené množství brigád ZDARMA!