První novinová společnost a.s.

Obchodní specialista

Náplň práce

Rád/a komunikujete a baví Vás jednání s obchodními partnery? Bez problémů ohlídáte termíny a zpracujete přehledy? Nebojíte se složitých situací, zvládáte komplikované případy a neleknete se řešení problémů? Jste samostatnou jednotkou, ale zároveň i týmovým hráčem? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Hledáme posilu do týmu na pozici Obchodního specialisty. Co budete u nás dělat? • postaráte se o obchodní partnery • budete s vydavateli domlouvat obchodní podmínky a jejich úpravy • nemine Vás udržování dat v informačním systému a běžná administrativa • stanete se spojkou mezi vydavateli a ostatními odděleními v naší společnosti • budete samostatně řešit veškeré obchodně-provozní události • zapojíte se do vyřizování reklamací

• máte středoškolské vzdělání • v dnešní době Vám nesmí být cizí práce v MS Office (zejména Word a Excel) • musíte mít analytické schopnosti a logické myšlení • důležitá je Vaše komunikativnost a pečlivost • znalost práce se SAP je výhodou, ale ne podmínkou • zkušenosti s tiskovým rychloobrátkovým zbožím je výhodou

Co nabízíme

• dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou • možnost pracovat pro firmu s 60letou tradicí • táhneme tu za jeden provaz, vzájemně si poskytujeme podporu, kvalitní zaučení je tedy základ • staráme se o Vaše zdraví a pohodu, proto Vám nabízíme 2 sick days a 5 týdnů dovolené • víme, že s plným žaludkem jste spokojeni, a proto nabízíme dotované stravování • chceme, abyste si užili i Váš volný čas a s kartou Multisport benefit to půjde snadno • nabízíme příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné 02 tarify a jiné • místo pracoviště: Paceřická 2773/1, Praha 9 – Horní Počernice • nástup možný dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka? POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS… … a staňte se součástí našeho týmu!!! Těšíme se na Vás Náborové oddělení První novinová společnost a.s.

Informace o pozici

  • První novinová společnost a.s.
  • Praha-Praha
  • Obor:Administrativa,Obchod a prodej
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
    • Místo pracoviště:Paceřická 2773/1, Praha 9
    • Benefity:
      • příspěvek na stravu/stravenky
      • 5 týdnů dovolené
      • sick days
      • příspěvek na PP

    Poučení o zpracování osobních údajů.

    Kontakt:
    Paceřická 2773/1
    Praha,19300