peopleTObusiness s.r.o.

PRODEJNÍ ASISTENT/KA V OBCHODĚ S KÁVOU

Náplň práce

Náš klient, stabilní mezinárodní společnost, hledá do svých řad nové kolegy na pozici Prodejní asistent. Vaší náplní práce bude z 50 % příprava kávy a obsluha zákazníků u "kávového baru" a z 50 % provozování aktivního zákaznického servisu a prodej aktuálně nabízeného zboží, které se mění každý týden a vždy nabízí překvapení. Chcete vědět vše o kávě a stát se opravdovým kávovým expertem? Máte rádi, když se v práci nenudíte a rychle Vám uběhne den? Milujete vůní čerstvé kávy všude kolem Vás? Jste energický člověk, který má rád lidi? Tak právě Vás hledáme!

Požadujeme: Pozitivní naladění Kladný vztah k lidem a zákazníkům Chuť pracovat :) Zodpovědnost Zkušenost v oboru (není podmínkou)

Co nabízíme

Nabízíme: 5 týdnů dovolené Uniformní oděv Zaměstnanecké slevy na celý sortiment 50% Stravenky Cafeterie Kávové poukázky (na kávu a dortík zdarma) Životní a úrazové pojištění Slevu na paušál Bezúroční půjčku Práce na plný úvazek Zázemí stabilní společnosti s možností kariérního růstu Výběr z mnoha lokalit po celé Praze Mzda 21.500,-Kč hrubého měsíčně fixní mzda plus měsíční bonus 3.500,- Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Informace o pozici

  • peopleTObusiness s.r.o.
  • Praha-Praha
  • Obor:Obchod a prodej,Ostatní,Služby
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
    • Místo pracoviště:Praha
    • Náborový příspěvek
    • Benefity:
      • příspěvek na stravu/stravenky
      • občerstvení na pracovišti
      • 5 týdnů dovolené
      • bonusy/prémie
      • příspěvek na PP
      • příspěvek na ŽP
    • Vhodné pro:Absolventy

    Poučení o zpracování osobních údajů.

    Kontakt:
    Drtinova 557/10
    Praha,15000

    Kontaktní osoba:
    Jana Adamcová