Manuvia, a. s., organizační složka

KONTROLA KVALITY- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000Kč!

Náplň práce

• Namátková výstupní kontrola kompletní klimatizační jednotky • Kontrola výrobních procesů z hlediska kvality • Provádění záznamů o kontrolách

Požadujeme: • SOU/SOŠ vzdělání • Praxe v oblasti kontroly kvality • Zkušenosti z výrobní společnosti

Co nabízíme

• Práci na HPP • Nástup do kmene společnosti • 25 dní dovolené • Dotované stravování • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění • 2x ročně finanční bonusy • Svozová doprava • Bezplatné jazykové kurzy • Program Benefit plus – 4 800Kč/rok • Každoroční navyšování mzdy • Náborový příspěvek 20 000Kč!

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 600 200 nebo +420 778 782 969. Těšíme se na Vás.

Plzeňský kraj-Plzeň-město

  • Obor:Kvalita a kontrola jakosti
  • Požadované vzdělání:Středoškolské bez maturity
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Místo pracoviště:Obchodní 1210/7 Plzeň
  • Náborový příspěvek:
  • Vhodné pro:Absolventy