Grafton Recruitment s.r.o.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS | AŽ 30.000 KČ | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Do výrobní firmy na Třebíčsku hledáme JUNIORA/SENOIRA, zkrátka někoho, kdo ovládá angličtinu! Jsi čerstvě po škole a rád/a bys stabilní praxi ve výrobní společnosti? Nebo jsi už zaměstnaný/á a cítíš, že je čas na změnu? My Ti jí nabízíme, jedinou podmínkou je znalost angličtiny!

Do našeho týmu hledáme PRACOVNÍKA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU, což znamená, že budeš řešit požadavky našich klientů a komunikovat je s výrobou. Budeš takovým komunikačním prostředníkem tak, aby vše šlapalo. Budeš pracovat se sluchátkem na uchu, s Excelem a partou lidí, které jejich práce opravdu baví!

Chceš denně využívat angličtinu, abys ji nezapomněl/a? Nevadí Ti zaměstnání, kde nezavřeš pusu? Zašli nám svůj životopis.

- Měl/a bys mít SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického/obchodního směru)
- Znalost AJ na středně pokročilé úrovni (alespoň B1)!
- Znalost dalšího cizího jazyka je pro Tebe obrovskou VÝHODOU
- Uživatelskou znalost MS Office
- Řp.sk. B

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. mzda
- Příspěvek na dopravu vzhledem ke vzdálenosti Tvého bydliště
- Příspěvky na stravování
- Cafeteria systém
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění
- Jazykové a odborné vzdělávání

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Třebíč

  • Obor:Zákaznický servis
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou