Grafton Recruitment s.r.o.

VEDOUCÍ ÚDRŽBY | MANAŽERSKÁ POZICE!

Náplň práce

Hledá se VEDOUCÍ ÚDRŽBY! Máš zkušenosti z oblasti údržby, vedení lidí Ti nedělá problém a nebojíš se odpovědnosti? Pak hledáme právě Tebe!

U nás budeš mít na starosti organizaci údržby strojů, plánování práce, personální činnosti. Celkově se budeš starat o chod údržby. Pod palcem budeš mít i sklad náhradních dílů, jejich objednávání a správu. Tvým úkolem bude i objednávání a zavádění nových strojů.

Hledáme opravdu zkušeného leadera. Cítíš, že je čas na změnu? Nový rok - nová práce? Rozhodně nám zašli svůj životopis!

Koho hledáme

- SŠ/VŠ strojírenského zaměření
- Alespoň 2 roky praxe s vedením oddělení údržby
- Výborná znalost práce s PC
- Znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Žďár nad Sázavou

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Němčina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou