Grafton Recruitment s.r.o.

TEST ENGINEER kovy | juniorní pozice

Náplň práce

Hledáme testera do naší labiny. Budeš testovat různé typy kovů a hodnotit jejich výsledky. Základy konstruování, práce v CADu, Solidworks, CREO uvítáme.

Koho hledáme

ČÍM BYCHOM BYLI RÁDI KDYBY JSI DISPONOVAL:

- vyznáš se ve strojírenství, v technické dokumentaci a měřicí technice
- znáš požadavky právních předpisů v oblasti metrologie, analýz systému měření
- orientace v oblasti mechanických zkoušek
- základy konstruování a práce v 3D CAD software
- dorozumíš se anglicky
- šanci dostane i absolvent strojírenské školy

Co nabízíme

CO NA OPLÁTKU RÁDI NABÍDNEME MY:
- 13. plat
- docházkový bonus - za 100% docházku 1300kč/měs. navíc k platu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč)
- příspěvek na sport a kulturu - 1500 měsíčně
- zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
- firemní akce
- vánoční dárky
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměny za doporučení zaměstnance na vybrané pozice
- příspěvky na životní jubilea

Máme toho kupu a jsme supr parta, tak neváhej a pojď se k nám podívat.

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou