Grafton Recruitment s.r.o.

SW Architekt | Full Remote

  • Praha
  • 70 000 - 120 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Jsi zkušený v oblasti SW vývoje? Chceš pracovat na realizaci nových projektů? Rád vidíš výsledky své práce a jejich vliv na chod firmy?

Co Tě čeká?

Tvoření analýz, kontrol a návrhů řešení pro vývoj SW. Komunikace a konzultace s vývojáři i interními zákazníky. Spolupráce na vytváření strategií a konceptů vývoje SW v mezinárodním prostředí a dohled nad jeho vývojem. Budeš zodpovědný za vedení dokumentace architektury projektů.

- Skvělou orientaci v OOP, nejen v kódování ale hlavně návrh řešení
- Znalost znalost verzovacího systému GIT
- Analytické myšlení a skvělé komunikační schopnosti
- Výbornou zkušenost s návrhem databázové struktury a její optimalizace
- Praktickou zkušenost na obdobné pozici SW architekta či analytika
- Kompletní orientaci v procesu vývoje SW, životního cyklu SW produktu a nástrojů pro vývoj webových systémů
- Znalost analytických metod, SQL, UML diagramů a CASE nástrojů

Co nabízíme

- Pravidelný Home Office - až 100%
- Práce se zkušeným týmem SW profesionálů a možnost ovlivnit business strategii společnosti
- Neopakovatelná firemní kultura silné sportovní značky
- Příspěvek na stravování
- Chutné a zdravé občerstvení na pracovišti
- Multisport karta
- Sleva na firemní výrobky
- Výhodný mobilní tarif
- Moderní kanceláře
- Možnost kariérního růstu

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Mírně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou