Grafton Recruitment s.r.o.

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | MIMO AUTOMOTIVE

  • Praha
  • 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro našeho významného klienta na Havlíčkobrodsku hledáme vhodného kandidáta na pozici Strategický nákupčí!

Vaší náplní práce bude:
- plánování, rozvoj a vytváření strategií pro řízení zakázek v souladu s potřebami společnosti
- řízení, plánování a správa centrální zakázkové činnosti
- vedení strategického nákupu a veškerých dodavatelských aktivit (plánování, optimalizace)
- řízení vztahů s dodavateli (vyjednávání o cenách, optimalizace procesů)
- dosažení trvalého snížení nákladů

Koho hledáme

- SŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
- zkušenosti na obdobné pozici
- velmi dobrou znalost AJ
- orientaci v nákupních procesech
- MS Office
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- samostatnost, proaktivitu, analytické myšlení

Co nabízíme

- týden dovolené navíc
- flexi pracovní doba
- penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- Kafeterie
- příspěvek na firemní stravování
- odborné vzdělávání
- firemní akce

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Nákup, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou