Grafton Recruitment s.r.o.

SPRÁVCE DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ A ZAŘÍZENÍ

  • Praha
  • 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máš technické vzdělání a zajímá tě doprava a dopravní infrastruktura?

Pak neváhej a ozvi se nám na pozici:

Co bude tvojí náplní práce?

- správa svěřených telematických zařízení a systémů (světelná signalizace, optické sítě, kamerové systémy, ukazatele rychlosti, radarové značky, vážení vozidel, atd. )
- kontrola funkčnosti a technické způsobilosti svěřených zařízení
- vypracování podkladů pro uzavírání objednávek na realizaci, rekonstrukci a údržbu
- zpracování faktur od dodavatelů
- přebírání dokončených zařízení do správy
- evidence plnění plánu údržby a oprav
- 30% práce v terénu, 70% práce v kanceláři

Koho hledáme

CO POŽADUJEME:

- vzdělání technického směru (ideálně dopravního směru)
- zkušenosti na podobné pozici výhodou, ale ne podmínkou (vhodné pro absolventy)
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

CO TI ZA TO NABÍDNEM?

- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění
- 3 sick days
- stravenky
- karta Multisport

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Logistika a doprava
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou