Grafton Recruitment s.r.o.

Servisní technik | Zabezpečovací systémy | až 45 000 Kč!

Náplň práce

EZS, EPS, CCTV pokud víš, o čem mluvím, jsi člověk, kterého hledáme.
Jsme fajn parta, ale zákazníci přibývají a my se potřebujeme taky rozšířit. Pokud máš zkušenost s bezpečnostnímy systémy a baví tě je servisovat a oživovat, ozvi se nám, máme co nabídnout.

A pokud tě zajímá, kam všude standartně vyjíždíme, tak jsou to docela zajímavá místa: hrady, zámky, zahrady, ale není výjimkou, že se podíváme do muničních skladů, armádních středisek, do podzemí a do trezorů.

Výjezdy přes noc neděláme, na oběd můžeš na firmu a na večeři jsi doma.

Koho hledáme

- Praxe v oblasti bezpečnostních systémů EZS, EPS, CCTV
- Vyhláška 50, §6 PODMÍNKOU
- Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Přidělené auto - možno používat k soukromým účelům
- 1000 Kč stravenkový paušál ke mzdě/měsíčně
- Možnost půjčit si firemní chatu v Jeseníkách
- Pohyblivé finanční oodměny za dosažené výsledky
- Telefon s firemním tarifem, notebook
- Multisport karta
- stolní fotbálek na odreagování, televize, je to tu u nás hezký
- Dobrá dopravní dostupnost, vč. možnosti parkování na firemním parkovišti
- K dispozici vybavená kuchyňka, autem kousek do restaurace
- Dvakrát ročně pro celý tým pořádáme zábavné dny, v letě sportovní den s večerním občerstvením, v zimě vánoční kulturní představení (divadlo, koncert)

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou