Grafton Recruitment s.r.o.

SERVISNÍ TECHNIK|OSTRAVA a OLOMOUC

Náplň práce

Právě hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA! Máš rád různorodou práci a jsi ochotný cestovat v rámci Moravy? Ozvi se nám!

Náplň práce:
* servisní činnost plynových zařízení (preventivní a havarijní servis plnících stanic)
* technická podpora nebo asistence při provádění/zajištění příslušných činností a opatření
* instalační práce na stavbách a dodavatelských akcích společnosti
* umísťování, osazování a kotvení zásobníků, kompaktních plnicích stanic a jiných technologií
* montáž, demontáž a opravy rozvodů plynu, kompresorů, plynových zásobníků, čerpadel, výdejních stojanů a ostatních zařízení, včetně elektro rozvodů
* příprava materiálů na akce včetně zajištění materiálu
* údržba stanic

* min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici, praxe v oboru elektrikář nebo elektrotechnik
* Vyhl. 50/1978 Sb., § 6 a výše
* výhodou jsou zkušenosti s instalacemi plynových rozvodů - výhodou (pokud nejsou, odbornou způsobilost zajistíme)
* ŘP sk. B - aktivní řidič
* aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
* manuální zručnost, ochotu učit se a ochotu cestovat

Co nabízíme

* příplatky za pohotovost
* stravenky
* dovolená navíc
* sick days
* další vzdělávání
* zodpovědná a různorodá práce
* přátelský kolektiv a pracovní zázemí

Grafton Recruitment s.r.o.
Moravskoslezský kraj-Ostrava-město

  • Obor:Ostatní, Tisk, vydavatelství a polygrafie, Energetika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou