Grafton Recruitment s.r.o.

ŠÉFMONTÉR

Náplň práce

- organizace montáže na stavbě - logistické systémy, elektro instalací atd.
- příprava podkladů, materiálu, nářadí
- vedení montážní skupiny
- komunikace se zákazníkem, subdodovateli a s výrobou

Koho hledáme

- SŠ vzdělání elektro
- vyhláška 50 § 6 podmínkou, § 8 výhodou
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka nutná
zkušenost na pozici stavbyvedoucího výhodou
- zkušenost s montážemi nebo s prací na stavbě nutná
- zkušenosti s vedením týmu a organizační schopnosti
- orientaci v elektro výkresové dokumentaci
- odolnost vůči stresu, schopnost improvizace
- zahraniční cesty
- manuální zručnost

Co nabízíme

- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- motivační bonus
- příspěvek na dopravu
- jazykové a odborné školení
- pružná pracovní doba

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Stavebnictví a reality
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Středně pokročilá
    • Angličtina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou