Grafton Recruitment s.r.o.

Projektový manažer - nový projekt!

Náplň práce

Pro zcela nový projekt právě obsazujeme pozici Projektového manažera, který bude mít na starosti řízení a koordinaci tvorby databáze produktů.

Máte zkušenosti s vedením projektů a komunikací jak se zákazníkem, tak s kolegy z různých oddělení? Komunikujete anglickým jazykem? Je Vám blízká oblast elektroprůmyslu - zejména zaměřená na telekomunikace a datová centra?

Na jaké úkoly se můžete těšit?

- Zajištění koncepce, budování a údržby databáze pro položky prodejního nástroje společnosti. Návrh a optimalizace propojení mezi databází a nástrojem.
- Vytváření popisů procesů a sledování jejich zavedení a používání
- Řízení sprint plánování s cílem optimalizovat databázi, spolupráce s členy týmu
- Návrh databáze s ohledem na neustálé zlepšování

Zaujala Vás tato skvělá příležitost? Neváhejte a pošlete svůj životopis.

Koho hledáme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Technické vzdělání v oblasti IT, engineeringu
- Zkušenost jako Projetkový vedoucí s obdobným zaměřením
- Výborná znalost anglického jazyka -denní využití
- Pokročilá znalost MS Office a Smartsheet
- Zkušenosti s vedením projektu
- Schopnost hledat možnosti zlepšení
- Time management
- Samostatnost

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Měsíční prémie až 3.300,- Kč nejpozději od 4. měsíce
- Příspěvek na dovolenou a Vánoce až 15.000,- Kč
- Příspěvek na dopravu až 1.800,- Kč za měsíc
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Možnost Home office
- Příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
- Stravenky
- Kurz anglického jazyka přímo ve firmě
- Firemní akce

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou