Grafton Recruitment s.r.o.

PROGRAMÁTOR CNC | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

  • Tábor
  • 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Nastražtě uši!Hledáme CNC PROGRAMÁTORA do strojírenské firmy přímo v Táboře. U nás Vás čeká práce na 2 směny, programování CNC strojů (Fanuc, Heidenhein) a jejich seřizování.

Přijmeme i šikovného absolventa, který má chuť učit se novým věcem, ale neví tak úplně, kde začít. Začněte u nás!

Čekat Vás bude odborné zaškolení, průběžné vzdělávání a jistý kariérní postup.

Nemine Vás ani práce v CAD a CAM softwarech.

Pošlete nám svůj životopis a dejte nám o sobě vědět.

Koho hledáme

min. SŠ vzdělání technického zaměření
zkušenosti z obdobné pozice
znalost obrábění
schopnost čtení výkresové dokumentace
znalost AJ nebo NJ výhodou, nikoliv podmínkou

Zkušenosti s ISO normami velkou výhodou!

Co nabízíme

roční bonusy
příspěvek na dopravu
závodní stravování
podpora vzdělávání

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-Tábor

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou