Grafton Recruitment s.r.o.

PROCESNÍ INŽENÝR/-KA

Náplň práce

Procesní inženýři? Máme pro Vás příležitost ve velmi zajímavé společnosti, která vyrábí senzory do automotive průmyslu. Zaujalo Vás to? Není nic jednoduššího, než nám poslat životopis :-).

Náplň práce:
* zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek
* operativní technická podpora výroby
* kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)
* příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby
* aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby

Koho hledáme

Od kandidáta na procesního inženýra potřebujeme:

* praxi v procesním inženýrství v sériové automatizované výrobě alespoň 2 roky
* velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
* aktivní znalost angličtiny (denní využití)
* SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství

* zkušenost s procesem pájení Vám poskytne výhodu

Co nabízíme

* pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dovolenou 1000 Kč
* stravenky v hodnotě 150 Kč
* příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu)
* kvartální bonusy
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* výuka AJ v pracovní době

Grafton Recruitment s.r.o.
Ústecký kraj-Ústí nad Labem

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou