Grafton Recruitment s.r.o.

Procesní inženýr

  • Praha
  • 55 000 - 60 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do firmy se sídlem v Žatci, hledám procesního inženýra se znalostí němckého nebo anglického jazyka a minimálně 3 roky zkušeností.

*Tvorba a optimalizace layoutů nových produktů
*Tvorba a optimalizace výrobního procesu
*Návrh a optimalizace toku materiálu *Výpočet kapacit linky a balancování procesu
*Vyhotovování pracovních postupů *Balancování výrobních procesů a jejich standardizace
*Měření výrobních časů
*Zpracování podkladů pro změny v kusovníku

*Praxe min. 3 roky na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti (automotive výhodou)