Grafton Recruitment s.r.o.

Operations manager

  • Praha
  • 120 000 - 130 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme plant managera, který má minimálně pět let zkušeností na obdobné pozici a dobrou znalost anglického jazyka.

Ředitel závodu je odpovědný za dosažení cílů závodu ve smyslu bezpečnosti, kvality, dodávek a nákladů v rámci schváleného rozpočtu přostřednictvím koordinace a optimalizace závodu dle standardů společnosti založených na leadershipu, otevřené komunikaci a týmové spolupráci.

Ředitel závodu je odpovědný za své podřízené a jde svým chování příkladem zejména v rámci bezpečnosti, životního prostředí a společenské odpovědnosti.

ZODPOVĚDNOSTI A PRAVOMOCE:
Strategie
-Je odpovědný za KPI závodu, jejich hlášení, analýzu a akční plán v případě odchylky
-Dohlíží a podporuje systém řízení společnosti
-Zajišťuje, aby zásady a hodnoty společnosti byly ve společnosti dobře pochopeny a uplatňovány
-Podílí se na projektech rozvoje společnosti

Plánování zdrojů:
-Navrhuje a řídí rozpočet v rozsahu své odpovědnosti
-Porovnává skutečnost a plán a reaguje v případě odchylek
-Vede iniciativy ke snižování nákladů
-Je přímo zodpovědný za finanční výsledek závodu
-Navrhuje potřebný počet zaměstnanců
*Krizové řízení, řízení rizik a příležitostí
*Řízení provozu
*Neustálé zlepšování
*Prodejní objednávky
*Leadership

Koho hledáme

-VŠ vzdělání, ideálně technického typu
-5 let odpovídající zkušenosti v ocelářské výrobě, popř. automobilovém průmyslu
-5 let zkušenosti v manažerské pozici
-Znalost podnikové ekonomiky a financí
-Znalost nástrojů štíhlých procesů
-Angličtina – pokročilá úroveň
-Počítačové dovednosti – MS Office, SAP (výhodou)

Co nabízíme

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:TOP Management
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou