Grafton Recruitment s.r.o.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | AKTIVNÍ NJ!

Náplň práce

Komunikativnost, přátelský duch a aktivní němčina! Přesně to potřebujeme. Do naší malé, rodinné firmy dřevozpracujícího průmyslu hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE, který by bravurně ovládal němčinu.

Počítej se služebními cestami, budeš trávit 3-4 dny v zahraničí, rozvíjet obchodní spolupráce, získávat objednávky od stávajících zákazníků, ale i od těch nových. Budeš plánovat exportní výrobu, spolupracovat s výrobou a další.

PS: Hledáme opravdu zkušeného obchoďáka, který se toho nebojí!

Koho hledáme

- Zkušenost z oblasti prodeje B2B, ideálně export
- NJ - výborná znalost!!
- Komunikativnost a příjemné vystupování
- Znalost práce na PC
- Ochota cestovat (časté služební cesty, časová flexibilita)

Co nabízíme

- Služební automobil i pro soukromé účely
- Notebook, mobilní telefon
- Příspěvek na penzijní připojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Pelhřimov

  • Obor:Obchod a prodej, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou