Grafton Recruitment s.r.o.

NÁKUPČÍ| CHOMUTOV| MIMO AUTOMOTIVE

  • Chomutov
  • 33 000 - 37 500 Kč / měsíc

Náplň práce

Domluvíš se anglicky a láká tě nákup? Dej nám o sobě vědět! Pro našeho klienta, který působí mimo automotive hledáme novou posilu do týmu.

Co tě na pozici NÁKUPČÍHO čeká?

- Objednávání materiálu pro výrobu
- Komunikace s českými a zahraničními dodavateli
- Vyhledávání nových partnerů pro nákup
- Řešení reklamací a případných nedostatků
- Vytváření reportů, analýz a statistik týkající se nákupu materiálu

Koho hledáme

Co potřebuješ abys u nás uspěl?

- SŠ vzdělání
- Anglický jazyk na úrovni B2 pro komunikaci se zahraničními dodavateli
- MS Office - pokročilá znalost MS Excel
- Předchozí zkušenosti v oblasti nákupu/ logistiky ve výrobní společnosti výhodou
- Praxe se systémem SAP výhodou

Co nabízíme

- Roční odměna
- 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
- Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
- Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
- Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
- Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie

Grafton Recruitment s.r.o.
Ústecký kraj-Chomutov

  • Obor:Kvalita a kontrola jakosti, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou