Grafton Recruitment s.r.o.

MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA | AŽ 45 000 Kč

  • Praha
  • 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Náplň práce

NA ORLICKOÚSTECKO HLEDÁME MISTRY VÝROBY!

Máte po krk práce na 2 nebo 3 směny? Udělejte změnu a staňte se součástí prosperující firmy.

Do rozvíjejícího se týmu hledáme posily na pozici Mistr výroby.

Náš Mistr by měl mít zkušenosti s vedením lidí, organizační schopnosti a chuť se rozvíjet.

Splňujete tyto požadavky a nabídka pozice Vás zaujala? V tom případě zašlete Váš životopis! Těšíme se na Vás.

Co bude Vaší náplní práce?

- vést tým pracovníků ve výrobě o velikosti cca 15 - 20 zaměstnanců
- koordinovat výrobu a kontrolovat plnění plánu
- pozorovat a vyhodnocovat kvalitu práce a produktivitu pracovníků výroby
- kontrolovat postupy zaměstnanců dle stanovených předpisů a pokynů
- organizovat a vést pravidelné provozní porady
- spravovat personální záležitosti zaměstnanců
- kontrolovat naplňování zásad 5S

Koho hledáme

- SŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
- zkušenosti s vedením lidí alespoň 2 roky
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- chuť učit se novým věcem
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, SAP – výhodou)
- chuť nastavovat procesy
- pozitivní přístup

Co nabízíme

* motivující mzdové ohodnocení
* příspěvky na stravování
* příspěvky na penzijní připojištění
* volno navíc
* jistou práci v rostoucí úspěšné rodinné firmě
* možnost kariérního růstu
* moderní vybavení, příjemné pracovní prostředí
* zaměstnanecké akce a další

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou