Grafton Recruitment s.r.o.

Mistr mechanické montáže - Plzeň

Náplň práce

Máte zkušenost na pozici mistra nebo supervizora z výrobní společnosti a chtěli byste pracovat přímo v Plzni?

Hledáme člověka, který dokáže vést tým podřízených pracovníků a má přímou zkušenost z výrobního podniku - ideálně z úseku montáže.

Jako mistr montáže budete mít na starosti:

- plnění výrobního plánu úseku montáže
- vedení svěřeného týmu lidí
- personální činnost - plánování směn, dovolených apod.
- komunikaci s ostatními odděleními ve společnosti

Důležité jsou pro nás Vaše vůdčí dovednosti, další znalosti jsem ochotni Vám předat.

Koho hledáme

- SŠ strojírenského zaměření velkou výhodou
- Praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Zkušenosti s řízením a vedením lidí
- Znalost MS Office (Outlook, Excel, Access, Word)
- Organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- věrnostní bonus 5000 Kč/ měsíčně (po ZD při podepsání smlouvy do roku 2023)
- bonusový systém k fixní mzdě
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- flexipassy
- jazykové a odborné vzdělávání
- možnost osobního a profesního růstu
- jazykové vzdělávání
- příspěvek na penzijní a nebo životní pojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou