Grafton Recruitment s.r.o.

MANAŽER LOGISTIKY| PLÁNOVÁNÍ| LOGISTIKA

Náplň práce

MANAŽER LOGISTIKY, který bude mít zodpovědnost za plánování výroby, interní logistiku a expedici.

Náplň práce:
- dosažení ekonomických cílů v souladu s plánem
- tvorba plánu výroby v návaznosti na odvolávky zákazníků + požadavky logistiky
- koordinace činnosti oddělení logistiky, dispozice a plánování, vstupního skladu, expedice, interní logistiky, odpadového hospodářství, řízení interních a zákaznických obalů
- řízení a výrobní a kapacitní plánování externích výrobních kooperací
- vedení skladu OOPP
- správa a údržba manipulační techniky
- objednávání dopravních služeb
- podpora svěřených oddělení při zajištění náběhu nových projektů
- koordinování činnosti revize výsledků pravidelných a mimořádných inventur v rozsahu zodpovědnosti logistiky, vstupního skladu a expedice
- koordinace KVP za úsek logistiky

Koho hledáme

Koho na pozici MANAŽER LOGISTIKY hledáme?
- SŠ vzdělání
- 3 roky zkušeností na pozici v logistice
- znalost NJ. AJ výhodou
- znalosti systému XPert
- výborné řídící a organizační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC (MS office)
- řidičský průkaz sk. B
- důraz je kladen na týmovou spolupráci, otevřenou komunikaci, loajálnost a spolehlivost
- flexibilita, stresuodolnost, rozhodnost, zaměřenost na cíl a proaktivita

Co nabízíme

- 13. plat
- jazykové a odborné kurzy
- týden dovolené navíc
- stravenky

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Logistika a doprava
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Němčina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou