Grafton Recruitment s.r.o.

Manažer logistiky - nový projekt!

Náplň práce

Pro nový projekt právě obsazujeme pozici Manažer logistiky!

Pokud jste akční typ člověka, který má rád nové zkušenosti a nebojí se chopit nového projektu, dejte nám o sobě vědět.

Můžete se těšit na vedení logistického týmu a nastavení cílů logistiky.

Budete mít na starosti:
- přípravu a návrhy obchodně-provozního plánování
- odpovědnost za hlavní plán výroby spolu s výrobními manažery
- zlepšení a podporu výkonu a vztahů s dodavateli a logistickými partnery
- sledování logistického výkonu a implementaci nezbytných zlepšovacích kroků v souladu s ostatními funkcemi závodu (kvalita, efektivita výrobního systému)

Koho hledáme

- VŠ technického směru
- zkušenost na obdobné pozici alespoň 5 let
- výborná znalost AJ slovem i písmem
- silná osobnost s proaktivním přístupem

Co nabízíme

- služební vůz i pro soukromé účely
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- jazykové vzdělávání
- možnost růstu v rámci společnosti

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Logistika a doprava, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou