Grafton Recruitment s.r.o.

IT Support Senior

  • Praha
  • 60 000 - 100 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máš zájem o veškeré IT technologie a chuť stále se učit nově věci? Máš znalosti a zkušenosti se správou Windows Severů, VMware clusteru? Pokud umíš taky Fortigate, GPO, WSUS, WIFI a dalších technologie, tak máš rozhodne navrch a pokud ne, rádi Tě to naučíme.

A co bude náplní tvé práce?
- Včasná reakce na přiřazené incidenty a požadavky skrz Servicedesk / Hotline.
- Podpora a údržba MS Server / Desktop, MS Exchange.
- Monitorování počítačových systémů a sítí.
- Realizace malých a středních IT projektů.
- Testování nových technologií – super rozvoj v IT směru.
- Mentoring juniorních kolegů – být tzv buddy pro naše nové a juniorní kolegy.

Koho hledáme

Požadujeme:

- znalosti a zkušenosti se správou Windows Serverů
- VMware cluster

Výhodou:
- Fortigate
- GPO
- WSUS
- WIFI a další

Co nabízíme

Benefity:
- Bonusy/prémie
- notebook a mobilní telefon
- sleva na firemní výrobky/služby
- flexibilní začátek/konec pracovní doby, - stravenky/příspěvek na stravování, - vzdělávací kurzy, školení
- občerstvení na pracovišti
- možnost občasné práce z domova, - firemní akce
dog-friendly office, children-friendly office

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou