Grafton Recruitment s.r.o.

IT Analyst | Praha

  • Praha
  • 95 000 - 160 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do moderní firmy v centru Prahy hledáme technického analytika.

Co u nás budeš dělat?

- Analýzovat návrhy nového produktů.
- Navrhovat a podporovat SW systémy (procesní, objektové a datové modelování), zejména pro firmware pro ASICy a mining software implementovaný v Rustu
- Formalizovat požadavky pomocí BPMN, UML modelování.
- Vlastní návrhy na další rozvoj systému.
- Testovat navrhovaná řešení a aktualizovatrelevantní dokumentace.
- Spolupracovat s ostatními týmy v rámci společnosti.

Technologie, které využíváme jsou:
Linux, Rust, C, Embedded technologie, Embedded C, Lua, Bash, Arduino, Raspberry Pi a další

Koho hledáme

Co od Tebe budeme potřebovat?

- Alespoň 2 roky praxe na pozici vývojáře/-ky.
- Znalost programovacího jazyka (ideálně Python/Rust).
- Znalost datového modelování a analýzy.
- Schopnost srozumitelné formulace konkrétního zadání.
- Dobrá znalost procesů vývoje SW a celého životního cyklu produktu.
- Znalost návrhu architektury SW (HW výhodou).
- Zkušenost s formalizovaným zadáním SW vývoje (UML, OOAD, BPMN, flowchart, state-chart, E-R apod.) výhodou.
- Dobře pracovat v týmu i samostatně.
- Proaktivní přístup a zápal učit se novým věcem.
- Schopnost pracovat pod tlakem v rychle se měnícím prostředí.

Co nabízíme

Co Ti ještě na oplátku můžeme nabídnout?

- Spolupráci na HPP i IČO
- 25 dnů dovolené
- Multisport karta
- Stravenky
- Kolárna v budově
- Sdílené parkovací stání
- Pravidelně doplněná lednice
- Potřebné vybavení (notebook, mobilní telefon)
- Ovocné dny, úterní snídaně

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou