Grafton Recruitment s.r.o.

IT Administrator

  • Praha
  • 50 000 - 100 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro klienta hledáme člověkai do IT oddělení se seriózním přístupem, smyslem pro zodpovědnost, ochotou učit se novým věcem a s nadšením pro IT a nové technologie.

Budeš součástí týmu, který je srdcem naší organizace a jako takový má zodpovědnost za provoz infrastruktury a její rozvoj.

Co bude náplní Vaší práce?

- Správa linux serverů, infrastrukturních technologií a databází
- Instalování a konfigurace produkčních technologií
- Zajišťování spolehlivého a bezpečného chodu našich aplikací
- Poskytování 2. úrovně podpory při řešení incidentů a problémů našich systémů
- Rozvoj infrastruktury o nové technologie

Koho hledáme

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

- Praxi v administraci Linuxu
- Schopnost číst a rozumět logům všeobecně
- Schopnost psát scripty v BASH
- Základní znalost SQL
- Komunikační schopnosti a týmovou spolupráci, odpovědnost, systematičnost, důslednost a proaktivní přístup
- Aktivní přístup, zájem o svěřené úkoly a konstruktivní optimalizace již fungujících řešení
- Znalost anglického jazyka na střední komunikativní úrovni

VÝHODOU
- zkušenost s administrací LAN, znalost TCP/IP a všeobecný přehled v síťových technologiích (princip firewallu, routingu atd.)
- zkušenost s automatizačním nástrojem Ansible
- administrace vysoce dostupných prostředí
- znalost programovacího jazyka Perl, Python, PowerShell

Aplikace / technologie, které používáme:
- OS Linux
- OS Microsoft Windows
- MySQL, PostgreSQL
- Wildfly
- Ansible
- HAProxy
- OpenVPN
- Virtualizační technologie (KVM, Proxmox)

Co nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

- Práci na HPP na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba
- Sickdays
- Vzdělávání
- Stravenky
- MultiSport

Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou