Grafton Recruitment s.r.o.

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY s NJ

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti zákaznické kvality ve výrobním závodě? Domluvíš se německy nebo anglicky? Znalost výrobních kvalitativních norem je pro Tebe samozřejmostí? Potom budeme rádi, když se nám ozveš!

Hledáme na pozici INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Tvojí pracovní náplní by bylo
- reprezentace firmy u zákazníka a řešení vzniklých problémů v oblasti kvality
- spolupráce při náběhu nových projektů
- kontrola kvality dodávaných výrobků zákazníkovi
- hodnocení spokojenosti zákazníka

Koho hledáme

- min. SŠ vzdělání technického směru
- min. 2 roky praxe v oblasti kvality v průmyslu
- nutná komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- znalosti nástrojů kvality a příslušných norem (IATF 16 949, ISO 14001, ISO/IEC 17 025, VDA 6, PPAP, APQP, aj.)
- ochota k občasným služebním cestám
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

- motivační bonusový systém
- 5 týdnů dovolené
- jazykové a odborné kurzy
- benefitní program Cafeterie
- příspěvek na masáže
- závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele)

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou