Grafton Recruitment s.r.o.

HW VÝVOJÁŘ|AŽ 65 000 Kč

  • Praha
  • 30 000 - 65 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Právě hledáme do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici HW VÝVOJÁŘ!
Neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:
* vývoj HW mikroelektronických produktů
* podíl na tvorbě komponentů a jednotlivých součástek
* podíl na vývoji prototypů
* vytváření technické dokumentace
* testování dílčích kroků i celého produktu

Koho hledáme

* VŠ vzdělání – obor elektrotechnika a informatika
* dobrá znalost angličtiny nebo němčiny
* zkušenosti s návrhem v systému Altium Designer, analogovou a digitální technikou, EMC problematikou
* zkušenosti s oživováním a testováním prototypů
* Embedded systémy (Procesory od ST, Reenesas, ATMEL, atd.)
* komunikační rozhraní USB, CAN, Sériové, atd.
* napájecí zdroje, PFC, výkonová elektronika
* bezdrátové technologie
* schopnost pracovat v týmu s kolegy v zahraničí (Mezinárodní tým)
* samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme

*13. a 14. plat
* flexibilní pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* práce v mezinárodní společnosti s budoucností
* odborné i jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
* příjemné, čisté pracovní prostředí

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Němčina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou