Grafton Recruitment s.r.o.

HLEDÁME PROGRAMÁTORY .NET/SQL!!!

Náplň práce

Chápu, že Tě denně oslovuje x recruiterů s různými pracovními nabídkami.. Chápu že znáš všechny ostravské IT firmy.. Nás ale určitě znát nebudeš:-) Jsme trošku jiná SW firma. Našim posláním je maximální spokojenost našich zaměstnanců, v práci musíme všichni vidět smysl.. A všichni táhneme za jeden provaz!! Navíc máme skvělé šéfy, kteří nás skvěle vedou a kteří nám vždy ochotně poradí a předají dlouhodobě nabyté zkušenosti.

Pojď to zkusit s námi!!! Hledáme odborníky programátory s technologiemi .NET a SQL. Můžeš mít buď praxi během školy na různých nejen školních projektech nebo praxi ve firemním prostředí. Také nám nevadí, pokud máš minimální praxi, rádi Tě zaučíme. Navíc se u nás zdokonalíš v těchto technologiích:
* SQL server
* Microsoft Analysis Services (OLAP)
* .NET
* Azure
* Power BI

Koho hledáme

* musíš znát SQL nebo programování .NET
* jsi třeba student a máš dostatek volného času na práci pro firmu
* musíš mít minimální zkušenosti, i třeba na školních projektech
* rád se učíš novým věcem
* jsi schopen pracovat samostatně po zaučení
* A CO JE DŮLEŽITÉ, NEMUSÍŠ UMĚT ANGLICKY!!!ZNALOST ANGLIČTINY JE U NÁS VELKOU VÝHODOU

Co nabízíme

* firma toho nabízí spoustu, od 13. mzdy a bonusů po příspěvek na stravování, Cafeterii
* pracovní dobu budeš mít pružnou a můžeš klidne dělat z domu, navíc máš nárok na sick days
* u nás je také kladen důraz na vzdělávání, proto pokud studuješ, můžeš požádat o studijní volno svého šéfa
* občas taky zapaříme, takže se těš na firemní akce a večírky!

Grafton Recruitment s.r.o.
Moravskoslezský kraj-Ostrava-město

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou