Grafton Recruitment s.r.o.

Front-end Developer

  • Praha
  • 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro společnost která se zabývá vývojem SW hledá nadšence do Front-endu (nejlépe do JavaScriptu) do mladého kreativního týmu.

Hledáme šikovného juniora s tím správným nadšením, kterého velmi rádi spoustu věcí naučíme, ale i ostřílenějšího vývojáře, který dostane prostor pro vlastní nápady. Kreativitě se zde meze nekladou!

Co Vás bude při práci čekat?

- Programování nových aplikací v jazyku JavaScript
- Rozvoj stávajícího SW řešení, úpravy, nové funkcionality, údržba
- Analýza a implementace dílčích částí produktu
- Spolupráce na návrhu architektury webových řešení

Koho hledáme

Co od Vás budeme potřebovat?

- Dobrou znalost JavaScriptu a některých jeho frameworků
- Zkušenost s vývojem webových stránek
- Schopnost rychlého učení a zájem o moderní technologie

VÝHODOU:

- Praktickou zkušenost s frameworkem React
- Znalost TypeScriptu
- Dobrou znalost CSS/Sass
- Zkušenost s vývojem WebGL nebo 2D aplikací v HTML5

Co nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

- Dovolená 25 dní
- Firemní jazykové kurzy a jiná školení, účast na odborných konferencích
- Home office
- Multisport karta
- Sick Days až 10 dnů
- Bonusy na kvartální bázi
- Přátelské a neformální prostředí
- Sídlo v centru Prahy

Možnost spolupráce na HPP i IČO.

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou