Grafton Recruitment s.r.o.

ERP Consultant (Senior)

  • Praha
  • 50 000 - 100 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Chceš profesně růst a setkávat se s nejnovějšími technologiemi? Jsi vždy o krok vpředu a chceš svojí prací něco změnit? Pak jsi ten pravý člověk na tuhle pozici. Klíčové pro nás je, aby tě bavilo nastavování procesů a realizace zajímavých projektů, které jdou napříč byznysem a IT.

A jaká je naše firemní kultura?

Neoháníme se obecnými firemními hodnotami jako jsou integrita, profesionalita apod. To očekáváme od každého. My jsme specifičtí tím, že hrajeme v duchu fair play. Respektujeme se, důvěřujeme si a ceníme si rozdílnosti. Snažíme se být maximálně efektivní, chováme se zodpovědně a vždy máme na prvním místě zákazníka.

Náplň práce:
- Podpora ERP systému Microsoft Dynamics D365 F&O
- Rozvoj ERP systému na základě požadavků klíčových uživatelů (funkční analýzy, specifikace požadavků)
- Administrace ERP systému
- Řešení problémů v ERP systému
- Poskytování technické podpory
- Řešení incidentů a chyb ERP systému
- Poskytování podpory při testování ERP
- Tvorba dokumentace a popisu nastavených procesů

Koho hledáme

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- Znalost ERP systémů a zkušenost s jejich správou a podporou
- Znalost firemních procesů a schopnost učit se nové procesy
- Analytické myšlení
- Základy SQL
- Výborné komunikační dovednosti
- Proaktivitu
- Odpovědnost
- Angličtinu na komunikativní úrovni

Co nabízíme

Můžeme u Vás zabodovat:
- Příspěvkem na stravování
- Vydatnými a chutnými každodenními snídaněmi
- Placeným volnem navíc za odpracované roky
- VIP slevovou kartou na naše zboží
- MultiSport kartou za zvýhodněnou cenu
- Outletovou prodejnou, kde můžeš nakoupit zboží za minimální ceny
- Výhodnými mobilními tarify pro zaměstnance
- Moderními kancelářemi
- Fitkem
- Prokazatelnou možností kariérního růstu

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou