Grafton Recruitment s.r.o.

ELEKTROKONSTRUKTÉR/KA | AŽ 60 000 Kč

  • Praha
  • 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máš elektrotechnické vzdělání a nejsou ti cizí pojmy E-PLAN nebo ELCAD? Tak to jsi pro nás tím správným kandidátem!

Hledáme totiž člověka na pozici KONSTRUKTÉR/KA ELEKTRO!

Co budeš mít na starosti?
- Tvorbu různých elektrických schémat
- Budou tě čekat i kusovníky
- Budeš vymýšlet nová elektrokonstrukční řešení vstřikovacích strojů
- Budeš navrhovat rozvaděčové skříně
- Nemine tě ani spolupráce s různými odděleními nejen v České republice

Podle tvých zkušeností se můžeš těšit na velmi slušné peníze. Těm nejzkušenějším dáme i 60 000 Kč!

Koho hledáme

- SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnice
- Aktivní vyhláška č. 50/1978 Sb.
- AJ nebo NJ na úrovni B1
- Orientace v technické dokumentaci podmínkou

Co nabízíme

- 13. a 14. plat
- Další prémie
- Týden dovolené nad rámec ZP
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Jazykové kurzy
- Další benefity pro zaměstnance a rodiny

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Němčina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou