Grafton Recruitment s.r.o.

ČISTÁ výroba 24 500 - 28 500 Kč !

Náplň práce

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání ve výrobě? Chcete fyzicky nenáročnou práci jako operátor výroby?
Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!
Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Co budete dělat?
- na výrobních linkách budete ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu
- budete pracovat s jemnými a drobnými komponenty
- nejdená se však o pásovou výrobu!

Práce je ve 2-3 směnném provozu.

Ideálně i pro uchazeče BEZ ZKUŠENOSTÍ

Koho hledáme

- Žádné specifické, vše Vás naučíme
- manuální zručnost a šikovnost
- schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem

Co nabízíme

- Týden dovolené navíc
- Pravidelné bonusy
- V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Nerozhoduje
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou