Grafton Recruitment s.r.o.

C# DEVELOPER| HOME OFFICE + CESTOVÁNÍ|AŽ 100 000 Kč

Náplň práce

Baví Vás cestování v kombinací s prací z domu - Home Office? Máte zkušenosti v oblasti programování a chcete být součástí implementace svých projektů do reálného prostředí přímo u klienta?

Pro mezinárodní IT společnost působící na prestižních projektech hledáme vhodné uchazeče na pozici "C# DEVELOPER".

Náplň práce:
- vývoj MES systémů
- konfigurace a nasazení řešení u zákazníků
- technická podpora

Koho hledáme

- vysokoškolské vzdělání technického či IT směru
- praxe minimálně dva roky v oblasti průmyslové automatizace nebo IT
- znalost C#, SQL
- anglický jazyk na pokročilé úrovni
- zkušenosti s programováním nebo vývojem softwaru
- ochota cestovat

Co nabízíme

* 25 dnů dovolené
* pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (80 % práce formou HOME OFFICE)
* notebook vám dáme k dispozici
* za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy !!!
* možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu
* stravenkový paušál
* práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, automotive)
* pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou - podporujeme talenty

Grafton Recruitment s.r.o.
Moravskoslezský kraj-Ostrava-město

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou