Grafton Recruitment s.r.o.

PROJEKTANT/KA | STAVBY

Náplň práce

Máš radost z krásných a zároveň funkčních staveb? A co teprve, pokud stojí tvojí zásluhou?

Do stabilního kolektivu úspěšné firmy sídlící v srdci moravské metropole hledáme srdcaře pozemních staveb, který se vyzná ve výkresech a AutoCADu.

Hledáme ideálně někoho na plný pracovní úvazek, ale pokud ti více vyhovuje částečný - žádný problém!

Tvoje náplň práce bude:
- projektování pozemních staveb
- spolupráce a koordinace profesí v rámci konkrétního projektu
- jednání s investory

Koho hledáme

Co od tebe očekáváme?
- SŠ nebo VŠ stavebního zaměření
- samostatnost při jednání s investory
- znalost AutoCAD
- znalost programu Autodesk Revit výhodou
- NEPOŽADUJEME AUTORIZACI

Co nabízíme

- skvělé finanční ohodnocení
- stravenky
- příspěvek na životní pojištění
- parkování v centru města
- flexibilní pracovní doba
- stabilní kolektiv
- v budoucnu možnost automobilu i pro soukromé účely

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Ostatní, Stavebnictví a reality
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu určitou