Grafton Recruitment s.r.o.

BD/Product Specialist | zážitky

Náplň práce

Vaše síla je komunikovat s lidmi a snažíte se každý den objevit něco nového?

Pracujte pro novou značku na českém trhu....pracujte pro lídra v oblasti distribuce zážitkových a dárkových poukazů!

Co budete dělat?

- Analýza trhu skupin produktů, tvorba sortimentu, zlepšování, vývoj;
- Vývoj nových produktů, formování jejich strategie uvedení na trh;
- Hledání, výběr, vyjednávání a uzavírání smluv s novými partnery;
- Navazovat a udržovat vztahy s partnery;
- Analýza prodejních výsledků;
- Zahájení opatření na podporu prodeje.

Koho hledáme

Kdo jste?
- Min. SŠ vzdělání;
- Zkušenost s oslovováním potenciálních partnerů a uzavírání smluv s nimi;
- Angličtina na komunikativní úrovni (management v zahraničí), čeština/slovenština jako rodný jazyk;
- Znalost českého trhu nutností, mít kontakty, vědět, koho oslovit;
- ŘP. sk. B a ochotu občas vycestovat i do zahraničí/případně po ČR;
- Velmi dobré komunikační schopnosti;
- Dobré pracovní dovednosti ve Wordu a Excelu;
- Logické myšlení;
- Orientace na výsledek;
- Iniciativa, organizace, vysoký smysl pro odpovědnost;
- Aktivní životní styl a pozitivní přístup.

Co nabízíme

* práce převážně z domova
* slevy na firemní služby/výrobky
* mobilní telefon, notebook
* podnikové večírky (můžou být i v zahraničí)
* zahraniční pracovní cesty
* vzdělávání a tréninky
* možnost kariérního růstu

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Obchod a prodej, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou