Grafton Recruitment s.r.o.

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA bez AJ - PRAHA 5

  • Praha
  • 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti v administrativě a je pro Vás lokalita Praha 5 dobře dostupná?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:
* Administrace a správa smluvní dokumentace
* Úpravy zákaznických smluv dle požadavků zákazníka
* Vyřizování požadavků v interních systémech
* Přímý kontakt se zákazníkem formou e-mailu, komunikace po telefonu, ojediněle osobní
* Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Mzda: 25 - 30 000 Kč/měs.
Pracovní doba: 40 hodin týdně
Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní
Lokalita: Praha 5 Radlická
Nástup: ihned

Koho hledáme

* Min. SŠ vzdělání
* Zkušenosti z administrativní pozice
* Pro-zákaznický přístup
* Dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
* Ochotu učit se nové věci
* Výhodou - Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru v kategorii vázaný úvěr

Co nabízíme

* 16% roční bonus
* Cafeterie
* Stravenky
* 3 sick days
* 5 týdnů dovolené

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Administrativa
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou