DEVIRE s.r.o.

Obchodník - specialista

O nás

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987 a již více než 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Náplň práce

Máte chemické vzdělání a baví vás obchod? Domluvíte se anglicky, nebo německy? Hledáte uplatnění u mezinárodní společnosti? Nabízíme vám pozici: Obchodní specialista Pracovní náplň: prodej koncentrátů aditiv pro plastické hmoty komunikace se zákazníky péče o zákazníky řešení cenových nabídek spolupráce s MKT oddělením

Vaše předpoklady: • VŠ vzdělání chemického směru (ideálně technologie a vlastnosti polymerních materiálů) • předchozí zkušenosti z oboru plastických hmot a prodeje výhodou • odpovědný přístup a vysokou míru samostatnosti • nekonfliktnost, příjemné vystupování, flexibilita • schopnost dotahovat projekty k úspěšnému řešení • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme

Naše nabídka: • zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině • zajímavé projekty • osobní i profesní růst • odpovídající mzdové ohodnocení • široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Informace o pozici

  • DEVIRE s.r.o.
  • Jihomoravský kraj-Brno-město
  • Obor:Administrativa,Chemie,Obchod a prodej
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • AJ nebo NJ-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště:Brno
  • Náborový příspěvek

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Havelská 503/19
Praha,11000

Kontaktní osoba:
Lenka Tittlerova