Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Správce webu, podpora PR

Nabízíme zajímavou pracovní náplň:

• správu webu UMPRUM, aktualizace informací • spolupráci na uvedení nového webu UMPRUM do provozu • spolupráci na vedení sociálních sítí školy • aktualizaci databází a monitoring tisku • přípravu podkladů pro školní newsletter a další tiskoviny školy • výpomoc s produkcí různých akcí školy • spolupráci s IT oddělením a PR oddělením školy

Ideální kandidát má:

• min. středoškolské vzdělání a praxi z oblasti PR, komunikace nebo marketingu • zkušenost se sestavováním krátkých informačních textů a vedením sociálních sítí • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem • dobrou znalost anglického jazyka slovem a písmem • aktivní uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) • smysl pro pečlivost, spolehlivost • zkušenosti z editace webových stránek - výhodou

Na co se můžete těšit:

• atraktivní prostředí prestižní umělecké vysoké školy • zajímavou práci v příjemném prostředí menšího týmu • kurzy a školení • pracoviště v centru Prahy (výborná dopravní dostupnost metrem, tramvají i autobusem – zastávka Staroměstská);

Další informace:

• práce na poloviční úvazek

Informace o pozici

  • Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
  • Praha-Praha
  • Obor:Informační technologie,Marketing, média a reklama
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Anglický jazyk-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Zkrácený úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu určitou
  • Místo pracoviště:nám. Jana Palacha 80, Praha 1
  • Vhodné pro:Absolventy,OZP

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
náměstí Jana Palacha 80/3
Praha,11000

Kontaktní osoba:
Ester Oehmová