Trenkwalder a.s.

Pomocný operátor výroby_Kladno - vhodní i pro kandidáty bez praxe

Náplň práce

• příprava, nastavení a seřízení výrobní linky • zajišťuje a připravuje nástroje, cívky, suroviny a polotovary pro probíhající nebo následnou výrobu • provádí předepsané úkony operátorské údržby a úklid pracoviště • nastavuje, seřizuje a připravuje linku nebo její části • informuje mistra výroby o poruchách na stroji • sleduje kvalitu výroby • nepřetržitý provoz - 12 hod. směny /krátký – dlouhý týden/

• zkušenost s obsluhou výrobní linky výhodou • uživatelská znalost obsluhy PC • týmový hráč • smysl pro přesnost a spolehlivost • schopnost spolupráce • fyzická zdatnost • práce vhodná pro muže

Co nabízíme

• mzda 141,30 Kč/hod • 25 dní dovolené • měsíční pŕémie 0-3000 Kč • bonus za 0 hodin nemoci – 1 000,- Kč měsíčně • stravenky • příjemné prostředí a pracovní kolektiv

Nástup možný ihned nebo dohodou. Pokud Vás nabídka zaujala, prosím o zaslání Vašeho životopisu na emailovou adresu: v.mocova@trenkwalder.com.

Informace o pozici

  • Trenkwalder a.s.
  • Středočeský kraj-Kladno
  • Obor:Manuální dělnické profese,Strojírenství,Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • český-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Místo pracoviště:Průmyslová, Kladno
  • Vhodné pro:Absolventy

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Heřmanická 1648/5
Ostrava,71000

Kontaktní osoba:
Veronika Mocová