Státní úřad inspekce práce

INSPEKTOR / INSPEKTORKA

INSPEKTOR / INSPEKTORKA (denně služební cesty v okrese Ústí nad Orlicí)
- Základní činností vykonávanou na tomto služebním místě je provádění inspekce práce (kontrolní činnosti) podle zákona č. 251/2005 Sb., o inspekci práce, a to v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Kontrolní činnost je prováděna zpravidla na místě přímo u kontrolovaných subjektů a v případě potřeby s využitím služebního vozidla, které inspektor osobně řídí. Kontrolní činnost na tomto místě je zaměřena na oblast lesnictví a dřevozpracující průmysl. Obor služby na tomto služebním místě je "Bezpečnost práce". Místem výkonu služby je město Hradec Králové s pracovními cestami v Královéhradeckém kraji a Pardubickém kraji.
Služba na tomto služebním místě bude vykonávána na dobu neurčitou se zkušební dobou 6 měsíců. Předpokládaným dnem nástupu do služby na služebním místě je červenec 2021, nebo dle dohody později.
Platové podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb., platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., platová třída 11.
Uchazeč VŘ musí splňovat tyto předpoklady: je státním občanem ČR, občanem jiného členského státu EU nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru; dosáhl věku 18 let; je plně svéprávný; je bezúhonný, dosáhl min. vyššího odborného vzdělání,má potřebnou zdravotní způsobilost.
Požadavky na volné služební místo:
ukončené VŠ vzdělání (min. vyšší odborné - titul DiS.), základní znalosti ZP, uživatelská znalost práce s PC, komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost, flexibilita, asertivita, řidičský průkaz sk. B., dále absolvování minimálně tříměsíčního zácviku, ukončeného inspektorskou zkouškou.
- Co můžete mj. očekávat na služebním místě:
- práci ve státní službě s velmi vysokou mírou jistoty a stability;
- práci zajímavou a různorodou;
- pružnou pracovní dobu;
- plat ve výši platového tarifu s osobním příplatkem a zvláštním příplatkem;
- 5 týdnů dovolené, 6 dnů individuálního studijního volna (doma), 5 dnů indispozičního volna;
- finanční odměny při životních a pracovních výročích;
- stravovací poukázky v hodnotě 120,- Kč a další benefity FKSP.
- služební mobilní telefon
-Termín na podání přihlášek do VŘ je do 18.6.2021.
- Bližší informace k VŘ a způsobu podání přihlášek naleznete na:http://www.suip.cz/oip08/volna-mista-oip8/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-inspektor-bozp-lesnictvi-a-drevozpracujici-prumysl-oblastniho-inspektoratu-prace-pro-kralovehradecky-kraj-a-pardubicky-kraj-vr-3379/
- S případnými dotazy se lze obracet na adresu pavla.cervena@suip.cz.

Informace o pozici

Státní úřad inspekce práce
Královéhradecký kraj-Hradec Králové

(Úřad práce ČR)

  • Obor:HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek

Sdílet tento inzerát

Kontaktní osobaD. Matějková