PRO SECURITY SE

Ostraha administrativní budovy 138Kč/h

O nás

Našich pracovníků si vážíme a na základě toho přistupujeme ke každému člověku individuálně. Pokud nemáte s touto prací zkušenosti, nevadí, zaučíme Vás a proškolíme na potřebnou úroveň v našem oboru. V případě, že budete chtít své znalosti posouvat výše, můžeme Vám pomoci těchto cílů dosáhnout s pomocí interních firemních školení a externích akreditovaných kurzů. Těšíme na naše setkání. Tým PRO SECURITY. V současné chvíli poptáváme stálou ostrahu do kamenných prodejen v rámci Prahy.

Náplň práce

*Pochůzková činnost *Kontrola termo kamer *Monitoring bezpečnostních programů na PC (ezs, eps, cctv, acs) *Kontrola vzniklých alarmů *Výdej návštěvních karet *Dvousměnný provoz *Komunikace s návštěvami a zástupci klienta

*Nutná znalost AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem *Reprezentativní vystupování *Samostatnost *Spolehlivost *Předchozí zkušenosti s obdobnou pozicí vítané

Co nabízíme

*DPP *Možnost kariérního i platového růstu *Dobrá dostupnost – zastávka metra Invalidovna *Klidné, moderní a příjemné pracovní prostředí *Možnost uplatnění cizích jazyků *Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností *Férový přístup a lidský přístup který jinde nezískáte *Vyplácení záloh každý týden *Možnost dodělat ve spolupráci s naší firmou osvědčení strážný a další certifikáty vyšší úrovně

Informace o pozici

  • PRO SECURITY SE
  • Praha-Praha
  • Obor:Ostraha a bezpečnost
  • Požadované vzdělání:Nerozhoduje
  • Požadované jazyky:
    • AJ-Mírně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Nerozhoduje
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště:Praha 8
  • Náborový příspěvek
  • Vhodné pro:Absolventy

Poučení o zpracování osobních údajů.

Kontakt:
Pod višňovkou 1661/33
Praha,14000