Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

O nás

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. (NsP) je významné zdravotnické zařízení ve vlastnictví Libereckého kraje a poskytuje lůžkovou i ambulantní péči. Nemocnice má celkem 488 lůžek, z toho 315 je lůžek standardních, 6 lůžek na oddělení ARO, 6 na oddělení DIOP, 26 lůžek je JIP, 117 lůžek poskytuje následnou péči a 18 lůžek sociální péči. Slouží nejen pro obyvatele okresu Česká Lípa (cca 120 000 obyvatel), ale ve vybraných odbornostech i pro oblast Varnsdorfu a Rumburku.

Naše benefity

zázemí akreditované nemocnice, práce v moderním pracovním prostředí, perspektivu uplatnění v oboru, dobré platové podmínky, týden dovolené navíc, významná podpora vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, věrnostní karta do lékárny a centra zdraví, výhodný zaměstnanecký tarif od O2, odměna za pracovní výročí, společenské a kulturní akce

Proč si nás vybrat

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa jde stále kupředu, nová oddělení, nové odborné ambulance, zázemí pro pacienty i zdravotníky, přístrojové vybavení i modernizace její celkové podoby.

Kde nás najdete

Centrála
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Česká Lípa
Purkyňova 1849

Ukázat

Navštívit nás můžete také na našich pobočkách, které najdete na mapě.

Aktuální volná místa

Sledujte nás na facebooku a získávejte další nabídky práce