Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace

Lékař/ka pro urgentní příjem

Požadujeme: odborná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb., specializovaná způsobilost nebo zvláštní odborná způsobilost v příslušném oboru vítána, případně lékař absolvent v atestační přípravě se zájmem o obor, zájem o obor a další odborný růst, spolehlivost a odpovědnost, smysl pro týmovou práci, flexibilitu, občanskou a morální bezúhonnost.
Nabízíme: perspektivu dlouhodobého uplatnění v oboru, podporu specializačnímu i celoživotnímu vzdělávání, prostor pro pracovní seberealizaci a další osobní rozvoj, práci v akreditované nemocnici, odpovídající platové ohodnocení, náborový příspěvek při přijetí ve výši 100 000 - 300 000,- Kč dle dosažené kvalifikace, možnost přidělení městského bytu, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, možnost získání výhodných tarifů mobilního operátora, vlastní rekreační středisko Trnávka, atd.).
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Bližší informace a příjem žádostí: MUDr. Lenka Sedláková Součková, primářka urgentního příjmu e-mail: lenka.souckova@centrum.cz, tel.: 565 355 772, mob. 730 800 401 Mgr. Vladislava Nováčková, personální oddělení, 393 01 Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace, telefon 565 355 121, e-mail: vnovackova@nempe.cz

Benefity

bonusy/prémie
ubytování

Informace o pozici

Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace
Kraj Vysočina-Pelhřimov

(Úřad práce ČR)

  • Obor:Zdravotnictví a sociální služby
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek

Sdílet tento inzerát

Kontaktní osobaVladislava Nováčková