O nás

PATŘÍME MEZI NEJMODERNĚJŠÍ ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ SE STABILNÍM ZÁZEMÍM RENOMOVANÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI VAMED MEDITERRA. ☑️na našem zdravotnickém trhu působíme již od roku 1994 ☑️absolutní prioritou je pro nás kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému pacientovi ☑️nabízíme široké spektrum lékařské péče v příjemném prostředí ambulancí a lůžkových odděleních ☑️již po několikáté jsme obhájili certifikát osvědčující splnění přísných požadavků na kvalitu a bezpečnost poskytované lékařské péče, kterou uděluje Spojená akreditační komise, o.p.s. (SAK) a tím také potvrdila vysokou úroveň námi poskytované péče

Naše benefity

Práce ve zdravotnictví je velmi náročné povolání jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Prostřednictvím benefitů se snažíme našim zaměstnancům tuto práci zpříjemnit. ☑️BENEFITNÍ PROGRAM – Cafeterie, Multisport karta, Penzijní připojištění ☑️očkování proti chřipce ☑️screeningové vyšetření ☑️zdravotnické služby ☑️zvýhodněné ceny nadstandardních služeb dle nabídky ☑️masáže pro zaměstnance ☑️možnost dalšího vzdělávaní s finanční podporou zaměstnavatele a následný profesní růst… a především  během studia nepřicházíte o mzdu ☑️příspěvek na zaměstnanecké stravování ☑️5 týdnů dovolené ☑️pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv ☑️dobrá dopravní dostupnost – 25 min Praha, 15 min Mělník, 15 min Brandýs n. L.

Proč si nás vybrat

➡️Práci ve zdravotnictví vnímáme jako důležité poslání. ➡️Nabízíme uplatnění profesionálům v hlavních oborech medicíny, jejichž cílem je zlepšení kvality zdraví pacientů. ➡️Ke všem pacientům přistupujeme individuálně, s respektem a s maximální snahou návratu do běžného a plnohodnotného života. ➡️Odbornost a spolupráce napříč odděleními je předpokladem pro dobrý pocit z kvalitně odvedené práce. ➡️Investujeme do nových zdravotnických přístrojů. ➡️Nabízíme pozitivní přístup, profesionalitu a férové jednání.

Kde nás najdete

Centrála
Nemocnice Neratovice

Ukázat

Navštívit nás můžete také na našich pobočkách, které najdete na mapě.

Aktuální volná místa

Sledujte nás na facebooku a získávejte další nabídky práce