Mzdový / mzdová účetní

Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického směru.
Minimálně 2 roky praxe.
Ovládání programů MS Office na dobré úrovni.
Znalost SW Nugget - výhodou.
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci.

Náplň práce:
Kompletní zpracování mzdové a daňové evidence.
Výpočet mezd, odměn a odvodů všech zaměstnanců společnosti.
Zpracování nemocenských dávek a veškeré agendy.
Vedení exekuční evidence, provádění srážek a jednání s exekutory.
Komunikace se státními institucemi, zdravotními pojišťovnami.

Nabízíme:
Perspektivní práci v moderních závodech naší společnosti.
Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou.
Nástupní mzdu 32 000,- Kč
Náborový příspěvek, 25 dnů dovolené, 13. plat.
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000,- Kč.
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu.
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku.
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta.
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení).
Stravenkový paušál, chutnou domácí kuchyni.
Sportovní permanentku

Informace o pozici

METAL TRADE COMAX, a.s.
Středočeský kraj-Kladno

(Úřad práce ČR)

  • Obor:HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek

Kontaktní osobaPetra Přibylová