Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Naše společnost

Policie ČR je jeden z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice. V celé republice je v současné době cca 43.000 policistů. STAŇ SE POLICISTOU V OLOMOUCKÉM KRAJI. Můžeš nastoupit na Obvodní oddělení v Olomouci, Šternberku, Uničově, Velké Bystřici, Lutíně, Přerově, Hranicích, Lipníku nad Bečvou, Kojetíně, Jeseníku nebo Javorníku. Dopravě se můžeš věnovat na Dopravním inspektorátu v Olomouci a Prostějově nebo na Dálničním oddělení v Kocourovci. Jako policista, který řeší situace, kdy je třeba rychle a rázně zasáhnout, můžeš pracovat na Oddělení hlídkové služby v Přerově, Šumperku, Prostějově nebo na Pohotovostním a eskortním oddělení v Olomouci. Problematiku cizinců můžeš řešit na Odboru cizinecké policie v Přerově.

Naše fotky

Naše videa

Naše benefity:

Když se rozhodneš stát policistou, získáš velké množství benefitů podle zákona o služebním poměru jako NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč, ročně 6 týdnů dovolené, fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně, pravidelné navyšování služebního příjmu, finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů a po dobu 9 dnů při ošetřování člena rodiny, po 6 letech služby při ukončení služební poměru nárok na vyplacení jednorázového odchodného dle počtu odsloužených let v maximální výši šestinásobku hrubého měsíčního příjmu, možnost využít resortní sportovní zařízení a ubytovny, získáš velké množství slev na zboží a služby poskytované soukromými firmami (web Benefity PČR), po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoročně 14 dnů relaxace v lázních nebo sportování v místě bydliště, po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, budeš pobírat doživotní výsluhový příspěvek podle počtu odsloužených let v maximální výši 50% Tvého průměrného hrubého měsíčního příjmu.

Proč si vybrat nás:

Jako policista získáš trvalé zaměstnání s jistotou pravidelného příjmu, stabilní, zajímavou a perspektivní pozici u bezpečnostního sboru s možností kariérního růstu. Naučíme Tě pracovat a jednat s lidmi, střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, řídit policejní vozidla s právem přednosti v jízdě a také sebeobranu a boj zblízka. Po získání zkušeností na základním útvaru, se můžeš stát kriminalistou nebo třeba kriminalistickým technikem na službě kriminální policie a vyšetřování, můžeš pracovat jako psovod na oddělení služební kynologie, můžeš jako operační důstojník řídit zasahující hlídky. To jsou jen příklady, oborů policejních činností je mnohem víc.

Shrnutí:

Název společnosti: Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Adresa: tř. Kosmonautů 189/10, Olomouc