Technolog (industrializace)

O nás

Jsme headhunterská kancelář specializující se na pracovní pozice v Plzeňském kraji. Přes 10 let se pohybujeme na lokálním trhu práce a pomáháme propojit potenciál kandidátů s příležitostmi u zajímavých firem. Zaměřujeme se na pozice specialistů, středního a vyššího managementu. V průběhu let jsme mnoha lidem pomohli najít uplatnění u desítek firem v oborech jako strojírenství, elektrotechnika, automotive, logistika či IT. Aktuální pracovní pozice naleznete na www.ZaradRychlost.cz

Náplň práce

  • vaše činnost se bude týkat primárně industrializace  (jednoúčelové stroje, automatizace, robotizace) v rámci optimalizace stávajících či vývoje nových projektů
  • budete provádět kalkulace stavby strojů interními silami či spolupracovat s dodavateli
  • koncept strojů vzniká buď v mateřské společnosti v DE nebo přímo ve výrobním závodě v CZ
  • průběžně se jedná o cca 2-3 projekty (každý v jiné fázi realizace)

Koho hledáme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního směru
  • zkušenost z obdobné pozice bude velkou výhodou
  • schopnost komunikovat anglicky (písemná i hovorová forma s kolegy v zahraničí)
  • potenciál dalšího rozvoje a profesního růstu

Co nabízíme

  • různorodou “strojařskou” práci, u které uvidíte výsledky
  • možnost být u zajímavých výrobních technologií
  • prostředí, kde funguje spolupráce a důvěra
  • pružnou pracovní dobu
  • mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • 13. mzdu (léto/zima)
  • příspěvek na dopravu
  • reálnou možnost profesního růstu

Benefity

mobil
příspěvek na stravu/stravenky
občerstvení na pracovišti
příspěvek na dopravu
flexibilní pracovní doba
13 . plat
jazykové kurzy
vzdělávání

Pro bližší detaily mě můžete kontaktovat na 739 083 494 nebo ondrej.hajsky@irecruit.cz. Velice se těším na spolupráci.

Informace o pozici

iRecruit, s.r.o.
Plzeňský kraj-Tachov

  • Obor:Elektrotechnika, Strojírenství, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Anglický-Středně pokročilá
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště:okolí Stříbra
  • Vhodné pro:Absolventy

Kontaktní osobaOndřej Hajský

O společnosti

Více o společnosti